Het Haagse Centrum voor Recht en Arbitrage en Het Grotius Centrum voor Internationale Rechtswetenschappen van de Universiteit Leiden organiseerden een gezamenlijke voortgezette opleiding “Nationale rechtbanken en de internationale rechtsstaat”.
Een groep hooggeplaatste rechters en officieren van justitie nam deel aan het programma, dat plaatsvond van 1 tot 5 februari 2016 in Den Haag.
Tijdens de cursus hebben verschillende academische en internationale toplezingen lezingen gegeven voor de deelnemers.

Conferentie over Iran Petroleumcontracten en investeringsmogelijkheden, mede georganiseerd door het Haags Centrum voor Recht en Arbitrage (HCAL), het Europees Instituut voor Recht en Bedrijfsleven (EILB) en de Nederlandse Raad voor Handelsbevordering (NCH), werd deze woensdag gehouden, 9 maart in de vergaderruimte Sevilla en Bilbao van het World Trade Center.
Meer dan 50 Europese bedrijven en ondernemers namen deel aan het evenement dat de deelname van een delegatie van deskundigen op het gebied van olie en gas verwelkomde.
De top werd afgesloten met een Q & A-sessie, waarna de deelnemers de gelegenheid kregen voor een 1 op 1 consultatiesessie met de experts.

De Business Opportunities Summit, georganiseerd door HCLA, het European Institute of Law and Business (EILB) en de Netherlands Council for Trade Promotion (NCH), is vandaag van start gegaan in Den Haag met de deelname van meer dan 150 afgevaardigden uit Iran, Spanje, Italië, Duitsland en Nederland.
Het evenement begon met een algemene sessie, waarin de organisatoren en enkele Iraanse functionarissen hun toespraak hielden over de mogelijkheden voor het bevorderen van zakelijke relaties tussen Iran en de Europese Unie.

نظم مركز لاهاي للقانون والتحكيم ومركز جروتيوس للدراسات القانونية الدولية بجامعة ليدن دورة تدريبية متقدمة مشتركة "المحاكم الوطنية وسيادة القانون الدولي".
شاركت مجموعة من كبار القضاة والمدعين العامين في البرنامج ، الذي انعقد في الفترة من 1 حتى 5 فبراير 2016 في لاهاي.
خلال الدورة ، ألقى العديد من الشخصيات الأكاديمية والدولية العليا محاضرات للمشاركين.

عُقدت يوم الأربعاء قمة حول عقود النفط الإيرانية وفرص الاستثمار ، التي شارك في تنظيمها مركز لاهاي للقانون والتحكيم (HCAL) والمعهد الأوروبي للقانون والأعمال (EILB) والمجلس الهولندي للترويج التجاري (NCH) ، 9 مارس في قاعة مؤتمرات إشبيلية وبلباو بمركز التجارة العالمي.
شاركت أكثر من 50 شركة ورجل أعمال أوروبيًا في هذا الحدث الذي رحب بمشاركة وفد من الخبراء في مجال النفط والغاز.
اختتمت القمة بجلسة سؤال وجواب ، وبعدها أتيحت للمشاركين فرصة لجلسة استشارية من 1 إلى 1 مع الخبراء.

عقدت قمة الفرص التجارية ، التي نظمتها HCLA والمعهد الأوروبي للقانون والأعمال (EILB) والمجلس الهولندي لترويج التجارة (NCH) في لاهاي بمشاركة أكثر من 150 مندوبًا من إيران وإسبانيا وإيطاليا وألمانيا وهولندا.
بدأ الحدث بجلسة عامة ألقى خلالها المنظمون وبعض المسؤولين الإيرانيين خطابهم حول الفرص المتاحة لتعزيز العلاقات التجارية بين إيران والاتحاد الأوروبي.
بعد ذلك دخل المندوبون في العروض التقديمية للمشروعات وحلقات النقاش حول النفط والغاز والطاقة والمياه والأشغال المدنية والمصارف والزراعة.
حلقات النقاش تلاها اجتماعات ثنائية.

Lahey Hukuk ve Tahkim Merkezi ve Leiden Üniversitesi'ndeki Grotius Uluslararası Hukuk Çalışmaları Merkezi, Mahkeme Mahkemeleri ve Uluslararası Hukuk Kuralı ile ortak ileri eğitim kursu düzenledi.
Lahey'de 1 Şubat - 5 Şubat 2016 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen programa bir grup üst düzey Hakim ve Savcı katılmıştır.
Kurs sırasında, bazı üst düzey akademik ve uluslararası rakamlar katılımcılar için dersler verdi.

Lahey Hukuk ve Tahkim Merkezi (HCAL), Avrupa Hukuk ve Yönetim Enstitüsü (EILB) ve Hollanda Ticaret Teşvik Konseyi (NCH) tarafından ortaklaşa düzenlenen İran Petrol Sözleşmeleri ve Yatırım Olanakları Zirvesi bu Çarşamba, Mart ayında yapılacak Dünya Ticaret Merkezinin Sevilla ve Bilbao konferans salonunda 9.
50'den fazla Avrupalı ​​şirket ve girişimci, petrol ve gaz konusunda uzmanlaşmış bir delegasyonun katılımını memnuniyetle karşıladı.
Zirve, soru cevap oturumuyla sona erdi ve ardından katılımcılara uzmanlarla birebir danışma oturumu yapma fırsatı verildi.

HCLA, Avrupa Hukuk ve İşletme Enstitüsü (EILB) ve Hollanda Ticaret Teşvik Konseyi (NCH) tarafından düzenlenen İş Fırsatları Zirvesi, bugün İran, İspanya ve İtalya'dan 150'den fazla delegenin katılımıyla Lahey'de başladı. . Almanya ve Hollanda.
Etkinlik, organizatörlerin ve bazı İranlı yetkililerin, İran ile Avrupa Birliği arasındaki ticaret ilişkilerini geliştirme fırsatları hakkında konuştukları genel bir oturumla başladı.
Delegeler daha sonra proje sunumlarına katıldılar ve petrol, gaz ve enerji, su ve inşaat, bankacılık ve tarımla ilgili panel tartışmalarını tartıştılar.
Panel, ikili görüşmelerden sonra tartışmaları takip etti.